EFEMAK binlerce çeşit ürünle açıldı
Çerkezköy 20 Temmuz 2014
 
EFEMAK binlerce çeşit ürünle açıldı Fevzipaşa Caddesi, Erkaynak Camii karşısında açılan Efemak Makina, makine kalıbı imalatının yanı sıra, hırdavat malzemeleri, makine parçaları, keçe, cıvata, sızdırmazlık yay imalatı, pompa, özel dişliler, fan motorları, pnömatik-hidrolik ve rulman satışları ile geniş yelpazede hizmet veriyor. Hem fabrikalara, hem de piyasaya imalat, satış ve teknik destek verdiklerini belirten İşletme sahibi Serkan Cantürk, “Efemak’ta, müşteriye ‘yok’ demek yasak” diyerek, ürün çeşitlerindeki iddiasını ortaya koydu.
 
Çerkezköy Bakış - İstanbul Karaköy’de uzun yıllardır hizmet veren Efemak Makine, Fevzipaşa Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi No 38 adresinde şube açtı.AYNI GÜN İÇİNDE HİZMET VEREBİLİYORUZ Efemak Makine işletme sahibi olan Serkan Cantürk yeni açılan Çerkezköy şubesinde geniş yelpazede hırdavat ve fabrika malzemeleri satışı bulunduklarını söyledi. Cantürk Karaköy şubesinden sipariş edilen ürünün aynı gün içerisinde müşteriye teslim edildiğinin altını çizerek, en önemli ilkelerinin müşteri memnuniyeti olduğunu kaydetti. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet verdiklerini kaydeden Cantürk “Özel olarak makine kalıpları satışının yanı sıra imalatını kendimiz yapıyoruz. Sadece makine kalıbı değil makine parçaları, keçe, cıvata, sızdırmazlık yay imalatı, pompa, özel dişliler, fan motorları, pnömatik ve hidrolik ile rulman satışlarında da bulunuyoruz.” dedi. “TEKNİK SATIŞ YAPIYORUZ”Cantürk işletmesinde sattığı ürünlerin tamamının teknik anlamda her ayrıntısını bildiklerini ve fabrikalara yapılan satışların aynı zamanda teknik satış olduğunu belirterek, “Sattığımız her ürün ve malzemenin teknik olarak nerede, nasıl kullanılacağını müşterilere en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Özellikle fabrikalarla daha çok alışverişte bulunduğumuz için, ürettiğimiz kalıpları, teknik özellikleri ile satışa sunuyoruz.” şeklinde konuştu.
 
ÇERKEZKÖY’ FAYDALI OLMAK İSTİYORUZ”Şimdiye kadar, hem Çerkezköy’deki fabrikalara, hem de Çerkezköy piyasasına İstanbul Karaköy şubeleri ile hizmet verdiklerini söyleyen Efemak Makine işletme sahibi Serkan Cantürk, “Çerkezköy şubemiz ile, artık hizmeti, Çerkezköylü müşterilerimizin ayağına kadar getirdik. Çerkezköy’ün hem sanayisine hem de ekonomisine katkı sunmak istiyoruz. Çerkezköy şubemizde, her kesime ve sanayiye hizmet edebilecek geniş ürün yelpazesi ile satış yapıyoruz. Bu hizmetimizin aksamaması ve müşterilerimizin mağdur olmaması için Pazar günleri de açık bulunuyoruz.” bilgisini verdi.

Emeğe Saygı... Bu haber Çerkezköy Bakış Gazetesi'nin ürünüdürhttps://www.cerkezkoybakis.com.tr/cerkezkoy/efemak-binlerce-cesit-urunle-acildi-h9778.html

Çerkezköy Bakış Gazetesi